Lot 2544
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een grote Chinees porselein blauw wit schotel

18e eeuw, China

Mogelijk Kangxi/Yongzheng maar niet gemerkt. Gedecoreerd met grote pioenen en een bruine capucijner rand.

D 38.5 cm

Drie haarlijnen. Geen restauratie.

€ 150,00
€ 250,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280