Lot 2543
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinees imari porseleinen bord

18e eeuw, China

Floraal gedecoreerd en een capucijner (bruine) rand. Niet gemerkt.

D 26 cm

Enige slijtage van het verguldsel en bakfoutje op achterzijde (zie foto). Geen haarlijnen of schilfers en geen restauratie.

€ 80,00
€ 120,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160