Lot 2542
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinees Yixing theeservies; theepot, melk en suiker

20e eeuw, China

Yixing theeservies met tinnen montuur in de vorm van spelende draken. Gemerkt aan de onderkant met een zegelmerk en Shanghai China.

H theepot 10 cm, D theepot 20.5 cm, H melkkan 12.5 cm, H suikerpot 10 cm

Tinnen montuur van melkkan beschadigd, verder in goede conditie.

€ 100,00
€ 200,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60