Lot 250
Theo Goedvriend (1879-1969)

Paddenstoelen in donker bos

gesigneerd 'Th. Goedvriend. fec' (linksonder)

olieverf op doek, 80x106 cm (met lijst: 98x124 cm)

Herkomst:
-Veiling Van Duikeren, Balistraat, Den Haag, 24 mei 1960 (notitie op achterzijde).

Conditie: Oppervlaktevuil. Oude restauratie van een schade (middenonder).

€ 200,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220