Lot 2541
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Vier Chinees porselein blauw wit schoteltjes en zeven kopjes

18e / 19e eeuw, China

Lotje blauw wit schoteltjes en kopjes, floraal en figuren decor.

D kopjes ca. 9 cm, D schoteltjes 12.5 cm & 9.9 cm

Alle kopjes beschadigd (haarlijnen, restauraties), drie grotere schoteltjes met (lichte) randschilfers en haarlijnen, kleinste schoteltje met een ster barst.

€ 80,00
€ 120,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70