Lot 2538
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Vier Chinees porselein blauw wit schoteltjes en drie kopjes

19e eeuw, China

Gedecoreerd met voorstellingen van pagodas in een landschap.

D kopjes 8 cm, D schoteltjes 13 cm

Een kopje gerestaureerd, een kopje met een haarlijn door het midden en de derde met haarlijn in de rand, een schotel met sterbarst, overige drie in goede conditie (enkele lichte randschilfers).

€ 180,00
€ 240,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160