Lot 249
Cornelis Johannes (Kees) van den Berg (1921-1993)

Veldbloemen plukken langs de sloot

gesigneerd 'C. vd Berg. f' (linksonder)

olieverf op doek, 66x95 cm (met lijst: 89x118 cm)

Conditie: Oppervlaktevuil. Plekje verfverlies (midden boven).

€ 200,00
€ 400,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100