Lot 2537
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Zes Chinees porselein blauw wit schotels

19e eeuw, China

Blauw wit schoteltjes gedecoreerd met voorstellingen van bloesems en rotsen. Gemerkt aan de onderkant met een vier karakter Kangxi merk maar 19e eeuw.

D 13,2 cm

Enkele lichte randschilfertjes.

€ 100,00
€ 200,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180