Lot 2536
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Twee Chinees porselein blauw wit schoteltjes met drakendecor

19e eeuw, China

Twee schoteltjes blauw wit gedecoreerd met voorstellingen van draken omringd door wolken. Gemerkt aan de onderzijde.

D 13,7 cm

Een schoteltjes met drie haarlijnen, de andere met een haarlijn.

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 120