Lot 252
Henk van Leeuwen (1890-1972)

Zicht op Roquebrune-sur-Argens in de Provence-Alpes-Côte d'Azur

gesigneerd 'H. v Leeuwen.' (rechtsonder); getiteld 'Roquebrune /.Riviera.' en gesigneerd in initialen 'HvL.' (op achterzijde)

olieverf op doek, 34x38 cm (met lijst: 42x46 cm)

Conditie: Goed. Iets oppervlakte vuil.

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160