Lot 254
Jacob Simon Hendrik (Hein) Kever (1854-1922)

'Muurbloemen, brem en kastanjebloesem' in een glazen pot

gesigneerd 'Kever' (rechtsonder); getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, 50x46 cm (met lijst: 68x64 cm)

Conditie: Lichte craquelé. Iets oppervlaktevuil. Verder goed.

€ 400,00
€ 600,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200