Lot 251
Geo Poggenbeek (1853-1903)

Visser en eenden bij een ven

gesigneerd 'Geo Poggenbeek.' en onduidelijk gedateerd, mogelijk '75' (linksonder)

olieverf op doek, 35x22 cm (met lijst: 47,5x35,5 cm)

Conditie: Bedoekt. Inschilderingen in lucht en over de craquelé.

€ 150,00
€ 300,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90