Lot 2533
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Zeven gewelfde blauw wit schoteltjes met vier kopjes, Chinees porselein

Kangxi periode, 18e eeuw, China

Zeven schoteltjes en vier bijpassende kopjes, gedecoreerd met voorstellingen van bloesems. Gemerkt aan de onderkant met verschillende symbool merken.

D kopjes 8 cm, D schoteltjes 13 cm

Een kopje met een haarlijn, een met een bakfout, een schoteltje beschadigd, drie schoteltjes met haarlijnen en enkele chipjes.

€ 100,00
€ 200,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280