Lot 2532
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Japans imari porseleinen pot en kutani steelvaas

Laat 19e/ begin 20e eeuw, Japan

Imari pot en kutani vaas, gedecoreerd met voorstellingen van bloesems. Kutani vaas gemerkt aan de onderkant. Deksel van grote vaas manco.

H ca. 20 cm

Steelvaas in goede conditie. Onderkant van pot overgeschilderd, mogelijk gerestaureerd.

€ 50,00
€ 100,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45