Lot 2530
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een japans imari schotel met figuren

Ca. 19e eeuw, Japan

Groot imari porselein wandbord gedecoreerd met voorstellingen van twee vrouwen en een grote bloemenmand op een kar. Gemerkt aan de onderkant.

D 37 cm

Mogelijk een haarlijn, niet zichtbaar aan de voorkant, zie foto's. Verder in goede conditie.

€ 150,00
€ 250,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90