Lot 2529
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een grote Chinees porseleinen Canton famille rose kom, mandarijnendecor

Laat 19e/ vroeg 20e eeuw, China

Famille rose Canton kom gedecoreerd met voorstellingen van hoffelijke scenes en bloesems binnen vakwerk.

D 27 cm

Goede conditie, glazuur licht sleets.

€ 100,00
€ 150,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120