Lot 2528
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinees porselein Kraak schotel, blauw wit

17e eeuw, Wanli periode, China

Kraak porselein bord gedecoreerd met voorstellingen van vogels en verschillende soorten bloesem binnen vakwerk.

D 35,5 cm

Vier haarlijnen en randfritting.

€ 150,00
€ 250,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260