Lot 2526
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinees porselein monochroom baluster vaas

20e eeuw, China

Een balustervormig, rode sang-de-boeuf glazuur vaas. Niet gemerkt.

H 34,5 cm

Goede conditie, bakfouten aan de onderkant.

€ 80,00
€ 120,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60