Lot 2525
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinees keramiek Grote deksel pot

19e eeuw, China

Een grote dekselpot gedecoreerd met voorstellingen van bloesems en twee phoenixen. Oorspronkelijk bestemd voor Zuid-oost Aziatische markt.

H 42,5 cm

Deksel met enkele schilfers.

€ 80,00
€ 120,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300