Lot 2524
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinese famille rose vaas met lotusbloem decor

Laat 19e / vroeg 20e eeuw China

Een fijn geschilderde "Ge ware" vaas gedecoreerd met voorstellingen van lotus bloemen. Gemerkt aan de onderkant.

H 39 cm

Twee hals haarlijnen

€ 80,00
€ 120,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70