Lot 630
Chris Lebeau (1878-1945) (4x)

Oude schoenen

waarvan sommigen gesigneerd, getiteld en gedateerd in de druk, 1 gesigneerd in potlood 'Chris Lebeau' (rechtsonder)

alle litho, zonder lijst, diverse afmetingen van circa 25x28 cm tot 30x48 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200