Lot 5531
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een Hindeloopen polychroom beschilderd wandbankje

20ste eeuw

Het geheel beschilderd met florale en gekrulde motieven, de rechthoekige zitting boven vier balustervormige poten

47 x 85 x 32 cm

€ 100,00
€ 150,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700