Lot 5532
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een Nederlandse mahoniehouten boekenkast

Late 19de eeuw

Het geheel voorzien van ingelegde biezen, het licht vooruitstekende brede middendeel met vier planken, geflankeerd door twee smallere compartimenten elk met vier planken, op taps toelopende poten.

107 x 145,5 x 22,5 cm

Lichte fineerschade

€ 200,00
€ 300,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475