Lot 5534
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een Nederlandse ovale mahoniehouten theetafel met inlegwerk

Eerste helft 19de eeuw

Het geheel ingelegd met biezen, het ovale blad met centraal ingelegd medaillon, boven een extra ovaal blad en taps toelopende poten.

73 x 72,5 x 46 cm

€ 100,00
€ 200,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280