Lot 247
Nelson Gray Kinsley (1863-1945)

Herten op het pad

gesigneerd en gedateerd 'Kinsley. 1904.' (linksonder)

olieverf op doek, 29x45 cm (met lijst: 41,5x58 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100