Lot 244
Mijndert van den Berg (1876-1967)

'Dalempoort te Gorinchem'

gesigneerd 'Mijndert V.d. Berg' (rechtsonder) en getiteld (op de achterkant)

olieverf op doek, 18x24 cm (met lijst: 29x34 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60