Lot 241
Bart Peizel (1887-1974)

Stilleven met nautilusschelp

gesigneerd en gedateerd 'Bart Peizel / 15' (linksboven)

olieverf op doek, 45x40 cm (met lijst: 58x53 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, lichte doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180