Lot 240
Elizabeth Bol-Smit (1904-1987)

Fruitstilleven

gemonogrammeerd en gedateerd '1978' (linksboven)

olieverf op board, 21x40 cm (met lijst: 34x52,5 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100