Lot 239
Jan den Hengst (1904-1983)

Veldboeket in blauwe vaas

gesigneerd 'Jan den Hengst' (linksonder)

olieverf op doek, 40x30 cm (met lijst: 51x41 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100