Lot 238
Lucien Frank (1857-1920)

Stilleven met rode bloesemtakken

linksonder get.

olieverf op board, 27x21,5 cm (met lijst: 40x35 cm)

Provenance:
-Veiling Christie's Amsterdam, 4 juli 2000, lot 110.

Conditie: Goed. Iets oppervlaktevuil.

€ 300,00
€ 500,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400