Lot 237
Marie Molijn (1837-1932)

Een kersenbloesem takje / Cherry blossom

linksonder get.

olieverf op paneel, 18,5x24 cm (met lijst: 30,5x36,5 cm)

Conditie: Goed. Iets oppervlakte vuil, en verkleurd vernis.

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160