Lot 235
Adolf Karel Maximiliaan Engel (1801-1832)

Een boomrijk landschap met herders en vee op een brug / A leafy landscape with shepherds and cattle at a bridge

gesigneerd 'A. Engel' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 44,5x57 cm (met lijst: 60x72 cm)

Conditie: Recht paneel. Veel oppervlakte vuil, vergeeld vernis, lichte ouderdomscraquelé.

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325