Lot 234
Willem Noordijk (1887-1970)

Begijnensteeg bij het Spui (Amsterdam)

gesigneerd 'W. Noordyk' (rechtsonder)

olieverf op schildersboard, 27x16 cm (met lijst: 40x28cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180