Lot 233
Louis Stutterheim (1873-1943)

Landschap met riviertje en huisje

gesigneerd 'L Stutterheim' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 22x29 cm (met lijst: 31x37cm)

Conditie: oppervlaktevuil, enkele barstjes, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100