Lot 232
Willem G.F. Jansen (1871-1949)

Landweg met boerderij en kar

gesigneerd 'WG.F. Jansen' (rechtsonder)

olieverf op karton, 16x22 cm (met lijst: 26x33 cm)

€ 100,00
€ 200,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200