Lot 230
Cees Broerse (1900-1972)

Voor de Zeeuwse kust

gesigneerd en gedateerd 'C Broerse 1950' (linksonder)

olieverf op board, 29x39 cm (met lijst: 44x54 cm)

Conditie: enkele horizontaal barsten, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60