Lot 229
Louis Boermeester (1908-1992)

Rotsachtig landschap

gesigneerd en gedateerd 'Louis Boermeester 75' (rechtsonder)

aquarel, 34x45 cm (met lijst: 56x68 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50