Lot 228
Leo de Winter (1917-1983)

Bloemenmarkt aan de gracht

gesigneerd 'L. de Winter' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x50 cm (met lijst: 51x62 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325