Lot 227
Willem Alexander Knip (1883-1967)

Aan de wasplaats

gesigneerd ' W. A. Knip.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 29x39 cm (met lijst: 45x54 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200