Lot 226
Armand Jamar (1870-1946)

Straatje in een zuidelijke stad

gesigneerd en gedateerd 'Ar Jamar. / 42.' (rechtsonder)

olieverf op triplex paneel, 35x19 cm (met lijst: 53x38 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, enkele barstjes, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100