Lot 224
Freek van den Berg (1918-2000)

Zittend model

gesigneerd 'Freek J. Berg.' (linksonder)

aquarel, 48x35 cm (met lijst: 66x51 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120