Lot 223
J.W. Bloem (20e eeuw) (2x)

Twee mannen portretten

beide gesigneerd en gedateerd 'JW Bloem 1938' (rechtsboven)

beide olieverf op doek, zonder lijst, diverse afmetingen van 50x40 cm tot 60x40 cm

Conditie: doordrukking van het spieraam, verfverlies op de randen

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160