Lot 221
Jean Baptiste Discart (1855-1940)

Portret van Maximiliaan Ernest Léopold van Tuyll van Serooskerken

gesigneerd en gedateerd 'J.B. Discart / 1911' (rechtsonder)

olieverf op karton, 54,5x44,5 cm (met lijst: 63x53 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, retoucheren

€ 400,00
€ 600,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500