Lot 219
Hollandse School (19e eeuw)

Landweg met wandelaars en ruiters langs een rivier;
Figuren bij een standbeeld onder een boomgroep

olieverf op doek (2), beide 50x40 cm (met lijst: 73x63 cm)

Conditie: Beide bedoekt. Craquelé zichtbaar. Hebben beide oude restauraties: bij UV wat retouches.

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160