Lot 218
Jan Knikker (1889-1957)

Boot in een rietkraag

gesigneerd 'J. Knikker.' (linksonder)

olieverf op board, 22x35 cm (met lijst: 36x48 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325