Lot 217
Adriaan Marinus Geijp (1855-1926)

Een sloot aan de dorpsrand

gesigneerd 'A.M. Geijp' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 72x92 cm)

Conditie: Iets oppervlaktevuil.

€ 150,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160