Lot 216
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)

Ophaalbrug in winters dorp, mogelijk aan de Vecht

gesigneerd ' E. Ligtelijn ' (rechtsonder); annotatie en datering 'Aan den Heer de Kok / van E. Ligtelijn 31 Oct. 1924' (achterzijde)

olieverf op doek, 32x48,5 cm (met lijst: 45x61 cm)

Conditie: Iets oppervlaktevuil.

€ 200,00
€ 400,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280