Lot 32
December veiling 2014
Bernd Gagel (20e eeuw)

Zuid-Europese schone met waaier

rechtsonder get.

olieverf op doek, 48x37 cm

€ 140,00
€ 180,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70