Lot 202
Hollandse School (19e eeuw)

Herders met vee op een landweg / Shepherds with cattle on a country road in a hilly landscape

draagt naam 'A. v Velde' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 33x44 cm (met lijst: 53x66 cm)

Conditie: Heeft oude restauraties. Geparketteerd.

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200