Lot 2521
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een kapitale blauw wit Wanli kraak schotel

17e eeuw, Japan

Een zeer groot Japans Arita porseleinen wandbord in Chinese Ming kraak stijl. Helaas door midden gebroken geweest (in een grillige vorm) en hersteld.

D 52 cm

Oude restauratie, met name zichtbaar op de achterzijde.

€ 200,00
€ 400,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350